Kim Bu Adam

1981 yılında Dünya'da doğdu. Top, Çelik- Çomak ve Bilye başta olmak üzere neredeyse tüm sokak oyunlarıyla haşir neşir olarak büyüdü. İdealist olduğu dönemlerde üniversite bitince tüm kapıların açılacağını sandı ama yanıldı.


Okumayı ve izlemeyi sever, yazmanın ise insana inanılmaz bir derinlik kattığına inanır. Çay vazgeçilmezidir. 90'ların müzikleriyle mest olur hatta kendinden geçer. Beşiktaş taraftarıdır.


Daha önce internet üzerinde kısa ömürlü de olsa radyo ve bir portal kurarak varlık gösterdi. Kendine yetecek kadar da HTML ve CSS bilgisine sahip.


Son zamanlarda sanal alemde izleyici konumunda ve kendi bloguyla ilgilenmekte, dikkatini çeken her konuda paylaşımda bulunmakta...

20 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Ben de memnun oldum :)

   Sil
 2. Burdan yazmak zorunda kaldım öncelikle tanıdığıma memnun oldum:)
  Size bir şey danışmam gerekecek,Facebook'ta zincirleme yöntemi ile hesap çalan biri var.
  Senin profilinden birisine bakabilirmiyim diyip yemin ediyor şifre ve eposta alıyor çaldığı hesaptan başkalarına ya sapık mesajlar atıyor yada onlarada aynı mesajı gonderip şifre istiyor. Benim başıma gelmedi ama çok hesap calindi bunu durdurmak istiyoruz.Hesabı banlayabilirmisiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende sizi tanımak isterdim ama mechulsünüz :)

   Öncelikle bahsettiğiniz yöntem hack dünyasında sosyal mühendislik olarak geçiyor. Kullanıcının güvenini sağlayıp aldıkları hesabı kendi çıkarları için kullanıyorlar. Bunu durdurmak için kullanıcıları bilinçlendirmekten başka çareniz yok. Maalesef bu tür büyük sistemlerde en zayıf halka kullanıcı oluyor.

   Çevrenizde bu tür hesabını çaldıran varsa hesabını geri kurtarmanın yoluna bakmalı. Şifremi unuttum yoluyla güvenlik sorusu yoluyla yada bira İngilizcesi varsa iletişim kurarak hesabını kurtarmanın yoluna gitmeli. Bunu başaramıyorsa kollektif bir çalışmayla o hesap şikayet yağmuruna tutulmalı. Yeterli sayıya ulaşılırsa hesap kapanıyor.

   Sil
 3. Merhaba blogunuzdaki gibi kitap-film yorumlarinizin oldugu bir instagram hesabiniz var midir acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba. Hayır instagram kullanmıyorum. Neden sordunuz ki...

   Sil
 4. Beşiktaşlı olmak bir ayrıcalıktır. En güzel çikletlerin şıp sevdi olması mega biğ babol çikletleri eskiye ışınlandım. Daha neler neler Şimdiki nesile üzülüyorum hapsolmuş pc ve telefonlara ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vaayyy :) 90 ları yaşamış şanslı biri mi var karşımda, hem de BeşiktAŞK lı :))

   Sil
 5. Evet mahalle kültürüyle büyümüş bir ufaklıktık bizde :) Asildir Renkleri Siyahla Beyaz gibi takımımı severim Candır o gerisi hikaye :) Bizimkiler dizisi Alf minik kokulu kolanyalar evet hepsini hatırlıyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))) Daha önce nerelerdeydin sen ya, süpersin...

   Sil
 6. güzel ve samimi bir tanıtım yazısı olmuş ayrıca tanıdığıma memnun oldum...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Mehmet bey ben de :)

   Sil
 7. Burdaydım ben okulda çarşıda orada burada şurada :)))

  YanıtlaSil
 8. Abdullah bey, tanıştığımıza memnun oldum. İadeye ziyaret yapayım dedim. Umarım daha çok ziyaretler de bulunurum. 90'lar bir başkaydı. O oyunların hepsini oynamak bana da nasip olmuştu.
  Saygılarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldin adaşım. Bende memnun oldum. Evet 90 lar bir başkaydı bizim için ama artık müzikleriyle ve anılarla yetiniyoruz.

   Seni gördüğüme sevindim :)

   Sil
 9. Merhabalar, tanıştığıma memnun oldum :) Okumak, izlemek ve yazmak konularında ben de sizin gibi düşünmekteyim. 90'lar benim de bayıldığım yıllar (90 doğumlu olduğum için)...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 90 lar dediniz mi akan sular durur benim için 😊 Bende mumnun oldum Feri Peri

   Sil